Property Built
Built
Year Built: 1952
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,067 | +6.9% |
| 2024 | $7,545 | +1.3% |
| 2023 | $7,451 | +1.9% |
| 2022 | $7,309 | +2.6% |
Year Built: 1952
209 Hillhurst Ave
Residential
135 Hillhurst Ave
Residential
172 Eaton Ave
Residential
302 Wegner Ave
Residential
3512-10 E State St
Residential