Property Sale
SaleMulti
$79,000
DeedBook 2136, Page 99
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,048 | +6.9% |
| 2024 | $10,339 | +1.3% |
| 2023 | $10,211 | +6.7% |
| 2022 | $9,570 | +2.3% |
Year Built: 1978
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.