Property Sale
SaleMulti
$85,000
DeedBook 2434, Page 671
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,855 | +6.7% |
| 2024 | $3,613 | +1.2% |
| 2023 | $3,570 | -6.3% |
| 2022 | $3,810 | +2.6% |
Year Built: 1910
487 Klockner Ave
Residential
76 Third Ave
Residential
808 Atlantic Ave
Residential
24 Moffatt Ave
Residential
202 Bonnie Ave
Residential