Property Sale
SaleMulti
$49,101
DeedBook 3836, Page 290
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,623 | +6.7% |
| 2024 | $3,395 | +1.2% |
| 2023 | $3,354 | -6.3% |
| 2022 | $3,581 | +2.6% |
Year Built: 1930
218 Joan Terr
Residential
107 Parker Pl
Residential
1611 Hamilton Ave
Residential
1850 Greenwood Ave
Residential
213 Park La
Residential