Skip to content

S Olden Ave

Trenton, NJ 08610

Last Sale Date
Jan 27, 2025

Property Information

Block2238
Lot36
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page177

Building Details

Building Class10
Description1SRC
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage33.17

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$988,200
19%
Improvement Value:$4,214,400
81%
Total Assessment$5,202,600

Sale
$0