Skip to content

1111 S Olden Ave(Unit B02)Trenton, NJ 08610

Commercial

Last Sale Price
$50,000
Last Sale Date
Feb 21, 2024

Property Information

Block2238
Lot5
QualifierB02
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page173

Building Details

Building Class10
DescriptionBILLBOARD-4,151
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage1,288
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$68,500
100%
Total Assessment$68,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,414+6.7%
2024$2,263+1.2%
2023$2,235-10.9%
2022$2,509+3.0%
Property History