Property Sale
Sale
$110,000
Sq Ft1,728DeedBook 6469, Page 644Recorded12/30/2021
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,637 | +6.7% |
| 2024 | $3,409 | -36.0% |
| 2023 | $5,330 | -11.4% |
| 2022 | $6,014 | +3.2% |
Year Built: 1950
91 Irvington Pl
Residential
2053 Liberty St
Residential
110 Homestead Ave
Residential
249 Lafayette Ave
Residential
100 Harrison Ave
Residential