Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1952
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,810 | +7.1% |
| 2024 | $4,493 | +7.3% |
| 2023 | $4,186 | -12.3% |
| 2022 | $4,774 | +3.4% |
Year Built: 1952
51 Soloff Dr
Residential
5 Rogers Cr
Residential
20 W Baylor Dr
Residential
2 Green Ct
Residential
37 Soloff Dr
Residential