Skip to content

Whitehead Rd(Block 1201 Lot 15)Lawrence Township, NJ 08648

Last Sale Date
Nov 14, 2003

Property Information

Block1201
Lot15
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page12

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningO
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$47,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$47,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,465+2.0%
2024$1,436+3.2%
2023$1,392+1.4%
2022$1,373+1.3%
Property History

Property Sale

Sale
$0