Property Sale
Sale
$277,000
DeedBook 5159, Page 61
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,645 | +2.0% |
| 2024 | $6,512 | +3.2% |
| 2023 | $6,313 | +1.4% |
| 2022 | $6,225 | +1.3% |
Year Built: 1957
130 Lakedale Dr
Residential
27 Gainsboro Rd
Residential
2341 Princeton Pike
Residential
81 Irwin Pl
Residential
60 Gedney Rd
Residential