Property Sale
Sale
$432,500
Sq Ft2,017DeedBook 6474, Page 1754Recorded2/9/2022
From:
To:
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,963 | +2.0% |
| 2024 | $9,764 | +3.2% |
| 2023 | $9,465 | +1.4% |
| 2022 | $9,333 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1963
46 Pine Knoll Dr
Residential
52 Pine Knoll Dr
Residential
10 Pin Oak Dr
Residential
6 Burning Tree Lane
Residential
4 Crab Apple Lane
Residential