Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,786 | +2.0% |
| 2024 | $8,610 | +3.2% |
| 2023 | $8,346 | +1.4% |
| 2022 | $8,230 | +1.3% |
Year Built: 1960
4 Rosetree Lane
Residential
7 Dogwood Dr
Residential
43 Allen Lane
Residential
17 Royal Oak Rd
Residential
288 Glenn Ave
Residential