Property Sale
Sale
$670,000
DeedBook 6152, Page 1627
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,122 | +5.9% |
| 2024 | $17,108 | +3.1% |
| 2023 | $16,597 | +0.8% |
| 2022 | $16,468 | +2.0% |
Year Built: 1957
256 Shady Brook La
Residential
79 Marion Rd E
Residential
319 Snowden Lane
Residential
49 Gulick Rd
Residential
25 Marion Rd W
Residential