Property Sale
Sale
$287,000
From:
To:
Sq Ft1,643DeedBook 5924, Page 603Recorded3/6/2008
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,229 | +0.2% |
| 2024 | $7,214 | +1.1% |
| 2023 | $7,138 | +0.0% |
| 2022 | $7,135 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1957
789 Shannon Ave.
Residential
908 Florida Grove Rd.
Residential
762 Stephen Ave.
Residential
888 Florida Grove Rd.
Residential
776 May Ave.
Residential