Property Sale
Sale
$175,000
From:
To:
Sq Ft2,113DeedBook 6242, Page 803Recorded3/25/2011
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,306 | +0.2% |
| 2024 | $8,289 | +1.1% |
| 2023 | $8,201 | +0.0% |
| 2022 | $8,198 | -0.4% |
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1957
821 Chamberlain Ave.
Residential
865 Chamberlain Ave.
Residential
756 May Ave.
Residential
323 Wagner Ave.
Residential
814 Jennetty Ct.
Residential