Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,451 | -6.0% |
| 2024 | $14,307 | +44.8% |
| 2023 | $9,878 | -7.7% |
| 2022 | $10,708 | -0.3% |
Year Built: 1978
21 Fairway Ln
Residential
2 Brook Dr
Residential
1015 Beverly Ave
Residential
13 Fairway Ln
Residential
6 Clark Ct
Residential