Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,584 | +3.1% |
| 2024 | $16,083 | +4.1% |
| 2023 | $15,450 | +1.9% |
| 2022 | $15,162 | +1.7% |
Year Built: 1990
20 Arlene Dr
Residential
14 Arlene Dr
Residential
19 Miller Ave
Residential
35 Lenox Rd
Residential
8 Arlene Dr
Residential