Property Sale
Sale
From:
To:
Sq Ft1,252DeedBook 17123, Page 285Recorded5/23/2018
From:
To:
Year Built: 1886
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,490 | +2.3% |
| 2024 | $5,368 | +3.8% |
| 2023 | $5,171 | +0.5% |
| 2022 | $5,147 | +1.5% |
From:
To:
Year Built: 1886
848e West Bay Ave
Commercial
848d West Bay Ave
Commercial
848b West Bay Ave
Commercial
848a West Bay Ave
Commercial
287 South Main St
Commercial