Property Sale
SaleMulti
$79,000
DeedBook 5124, Page 151
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,353 | +5.2% |
| 2024 | $5,089 | +3.5% |
| 2023 | $4,919 | +1.4% |
| 2022 | $4,851 | +1.9% |
Year Built: 1970
369 20th Ave.
Residential
98 Clay Circle
Residential
58 Clay Circle
Residential
3 Lodge Ct
Residential
625 Summit Ave.
Residential