Property Sale
SaleMulti
$50,000
DeedBook 15162, Page 315
Year Built: 2012
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,380 | +5.2% |
| 2024 | $7,014 | +3.5% |
| 2023 | $6,777 | +1.3% |
| 2022 | $6,691 | +1.6% |
Year Built: 2012
70 Bayview Dr.
Residential
13 Long Point Dr.
Residential
136 Royal Dr.
Residential
171 Knoll Crest Ave
Residential
118 Bayview Dr
Residential