Property Sale
SaleMulti
$105,000
DeedBook 10709, Page 70
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,975 | +5.2% |
| 2024 | $4,728 | +3.5% |
| 2023 | $4,568 | +1.3% |
| 2022 | $4,511 | +1.6% |
Year Built: 1950
245 Leswing Dr.
Residential
50 Bayview Dr.
Residential
18 E. Esplanade
Residential
327 Northrop Rd.
Residential
16 Woodland Dr.
Residential