Property Sale
SaleMulti
$575,000
DeedBook 14694, Page 495
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $20,565 | +5.2% |
| 2024 | $19,548 | +59.2% |
| 2023 | $12,280 | +0.4% |
| 2022 | $12,226 | +4.5% |
Year Built: 1959
220 Second Avenue
Residential
410 Coolidge Avenue
Residential
26 East Harborside Drive
Residential
406 Coolidge Avenue
Residential
316 Sunset Drive North
Residential