Property Sale
Sale
$150,000
Sq Ft2,913DeedBook 18254, Page 1786Recorded1/12/2021
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,354 | +5.2% |
| 2024 | $9,842 | +24.4% |
| 2023 | $7,911 | +0.4% |
| 2022 | $7,876 | +4.5% |
Year Built: 1952
48 Fort Avenue
Residential
21 Fourth Avenue
Residential
12 Bayside Terrace North
Residential
106 Eighth Avenue
Residential
404 Eighth Avenue
Residential