Property Sale
Sale
$480,000
From:
To:
Sq Ft3,414DeedBook 15846, Page 1401Recorded7/11/2014
From:
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,326 | +5.2% |
| 2024 | $11,717 | +7.5% |
| 2023 | $10,904 | +0.4% |
| 2022 | $10,856 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1967
1582 Partridge Street
Residential
105 Laurel Avenue
Residential
839 Ocean View Drive
Residential
8 Central Avenue
Residential
806 Washington Street
Residential