Property Sale
Sale
$165,000
Sq Ft840DeedBook 18484, Page 1123Recorded5/19/2021
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,332 | +5.2% |
| 2024 | $4,118 | +22.7% |
| 2023 | $3,357 | +0.4% |
| 2022 | $3,342 | +4.5% |
Year Built: 1973
2128 Halsey Road
Residential
716 Morris Blvd
Residential
115 Martin Road
Residential
327 Elizabeth Avenue
Residential
85 Gladney Avenue
Residential