Property Sale
Sale
$263,000
Sq Ft560DeedBook 19511, Page 270Recorded10/16/2023
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,831 | +25.3% |
| 2024 | $3,059 | +7.3% |
| 2023 | $2,851 | +0.4% |
| 2022 | $2,838 | +4.5% |
Year Built: 1950
124 Gary Road
Residential
116 Waldron Road
Residential
600 Clifton Ave Unit 2-3
Residential
600 Clifton Ave Unit 2-4
Residential
600 Clifton Ave Unit 3-4
Residential