Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,206 | +3.9% |
| 2024 | $7,894 | +4.0% |
| 2023 | $7,589 | +1.4% |
| 2022 | $7,484 | +1.2% |
Year Built: 1957
31 Cambridge Drive
Residential
285 Jackson Pines Road
Residential
4 Timber Court
Residential
82 Buckingham Drive
Residential
29 Princeton Drive
Residential