Skip to content

81 S Hope Chapel RoadJackson, NJ 08527

Last Sale Date
Jan 8, 2025

Property Information

Block21301
Lot1
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityJackson Twp
Tax Map Page213

Building Details

Building Class10
Description1SCB
Dwellings1
ZoningNC
Sq Footage---
Acreage2.33

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$466,000
25%
Improvement Value:$1,377,500
75%
Total Assessment$1,843,500

Sale
$0