Skip to content

326 Holly DriveManahawkin, NJ 08050

Built 1956

Last Sale Date
May 6, 2024

Property Information

Block58
Lot9
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityStafford Twp
Tax Map Page75

Building Details

Building Class16
Description1SF
Dwellings1
ZoningR75
Sq Footage1,292
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$67,300
44%
Improvement Value:$85,500
56%
Total Assessment$152,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$3,794+1.0%
2024$3,757+5.9%
2023$3,548-0.1%
2022$3,553+1.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1956