Property Sale
Sale
$5,300,000
To:
DeedBook 1822, Page 155
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $82,460 | +3.0% |
| 2024 | $80,080 | +6.5% |
| 2023 | $75,200 | +0.8% |
| 2022 | $74,620 | +1.5% |
To:
38-56 Hoover Ave
Apartment
173-179 Madison Street
Apartment
95 Gregory Avenue
Apartment
181 Broadway
Apartment
222 Paulison Ave
Apartment