Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,073 | +3.9% |
| 2024 | $9,693 | +9.5% |
| 2023 | $8,849 | +7.2% |
| 2022 | $8,254 | +3.3% |
Year Built: 1960
9-11 Crosby Ave
Residential
210-212 Maitland Ave
Residential
89-91 Crosby Ave
Residential
260-262 Maitland Ave
Residential
307-309 Maitland Ave
Residential