Property Sale
SaleMulti
$1,350,000
From:
To:
DeedBook 2919, Page 15Recorded10/14/2016
Also conveyed in this deed
5 parcelsFrom:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcels| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,803 | +3.9% |
| 2024 | $5,585 | +9.5% |
| 2023 | $5,098 | +7.2% |
| 2022 | $4,755 | +1.0% |
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcels168-170 Franklin St
Commercial
41-47 Lafayette St
Commercial
190-196 Warren St
Commercial
280-284 River St
Commercial
418-420 Madison Ave
Commercial