Property Sale
Sale
$1,048,000
To:
Sq Ft4,788DeedBook 3938, Page 1
To:
Year Built: 1888
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,022 | +3.9% |
| 2024 | $20,230 | +9.5% |
| 2023 | $18,468 | +7.2% |
| 2022 | $17,226 | +1.0% |
To:
Year Built: 1888
11-13 Godwin Ave
Apartment
190-192 Hamilton Ave
Apartment
39-41 N 3rd St
Apartment
353-355 Fair St
Apartment
854 Main St
Apartment