Property Sale
Sale
$133,000
DeedBook K131, Page 270
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,725 | +3.9% |
| 2024 | $10,321 | +9.5% |
| 2023 | $9,422 | +10.3% |
| 2022 | $8,538 | +4.5% |
Year Built: 1940
85 Sherman Ave
Residential
53-55 Sherman Ave
Residential
19 Sheridan Ave
Residential
43 Sherman Ave
Residential
122-126 Sheridan Ave
Residential