Property Sale
Sale
$245,000
To:
Sq Ft2,087DeedBook 148, Page 314
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,563 | +4.0% |
| 2024 | $13,043 | +1.2% |
| 2023 | $12,883 | +0.4% |
| 2022 | $12,826 | +2.0% |
To:
Year Built: 1960
124 Carol Place
Residential
129 Carol Place
Residential
147 Andover Dr
Residential
7 Huff Rd
Residential
1 Hoover Place
Residential