Property Sale
Sale
$430,000
To:
Sq Ft3,645DeedBook 2749, Page 54
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $23,528 | +4.0% |
| 2024 | $22,626 | +78.6% |
| 2023 | $12,668 | +0.4% |
| 2022 | $12,612 | +2.0% |
To:
Year Built: 1958
95 Birchwood Terr
Residential
806 Valley Rd
Residential
906 Alps Rd
Residential
21 Forest Terr
Residential
42 Augusta Dr
Residential