Property Sale
Sale
$135,000
To:
Sq Ft1,463DeedBook 128, Page 388
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,175 | +4.0% |
| 2024 | $8,823 | +1.2% |
| 2023 | $8,715 | +4.6% |
| 2022 | $8,333 | +2.0% |
To:
Year Built: 1950
65 Leonard Terr
Residential
103 Garside Ave
Residential
1076 Valley Rd
Residential
19 Fairview Terr
Residential
1548 Ratzer Rd
Residential