Property Sale
Sale
$448,000
To:
Sq Ft1,700DeedBook 3867, Page 240
To:
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,808 | +4.0% |
| 2024 | $12,317 | +1.2% |
| 2023 | $12,166 | -12.5% |
| 2022 | $13,900 | +2.0% |
To:
Year Built: 1964
7 Grantwood Rd
Residential
11 Adelphia Rd
Residential
64 Furman Dr
Residential
27 Lucas Lane
Residential
1706 Hamburg Tpke
Residential