Skip to content

Parish Dr(Block 604 Lot 25)Wayne, NJ 07470

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 30, 2020

Property Information

Block604
Lot25

Sq Footage---
Acreage1.32

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$207,900
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$207,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$12,362+4.0%
2024$11,888+1.2%
2023$11,742+0.4%
2022$11,690+2.0%
Property History

No events match the selected filters.