Property Sale
Sale
$349,000
To:
Sq Ft1,808DeedBook 12187, Page 18476
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,402 | +0.2% |
| 2024 | $7,389 | -0.4% |
| 2023 | $7,420 | +1.8% |
| 2022 | $7,285 | +2.8% |
To:
Year Built: 2002
341 Superior Road
Residential
201 Ontario Avenue
Residential
27 Winterberry Road
Residential
517 Superior Road
Residential
345 Superior Road
Residential