Property Sale
Sale
$375,000
To:
Sq Ft429DeedBook 20180, Page 64196
To:
Newark, NJ 07106
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,705 | +2.0% |
| 2024 | $6,572 | -0.2% |
| 2023 | $6,583 | -1.7% |
| 2022 | $6,699 | +1.0% |
To:
942 South Orange Ave
Commercial
109 Pennsylvania Ave
Commercial
387 Summer Ave
Commercial
264 Broadway
Commercial
201 Malvern St
Commercial