Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,870 | +4.2% |
| 2024 | $12,350 | +2.7% |
| 2023 | $12,023 | +1.8% |
| 2022 | $11,811 | -11.0% |
Year Built: 1920
11 E 34th St
Residential
772-774 Avenue C
Residential
45-47 E 34th St
Residential
44 W 39th St
Residential
12-14 W 31st St
Residential