Property Sale
Sale
$477,000
From:
To:
Sq Ft2,616DeedBook 7472, Page 6Recorded2/16/2005
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,027 | +4.2% |
| 2024 | $15,379 | +2.7% |
| 2023 | $14,972 | +1.8% |
| 2022 | $14,708 | -0.7% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1970
153 W 18th St
Residential
409 Avenue A
Residential
152 W 18th St
Residential
11 Country Village Ct
Residential
35 Country Village Ct
Residential