Property Sale
Sale
$580,000
From:
To:
Sq Ft1,120DeedBook 9529, Page 70Recorded1/6/2021
From:
To:
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,433 | +3.1% |
| 2024 | $6,239 | +5.3% |
| 2023 | $5,926 | +0.9% |
| 2022 | $5,873 | +0.6% |
From:
To:
Year Built: 1954
1066 Luhmann Terrace
Residential
25 Allan Terrace
Residential
8 Edna Place
Residential
1053 Garry Terrace
Residential
6 Arch Avenue
Residential