Property Sale
Sale
$260,000
DeedBook 8726, Page 366
From:
To:
Year Built: 2008
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,894 | +2.0% |
| 2024 | $6,756 | -1.7% |
| 2023 | $6,874 | +0.7% |
| 2022 | $6,826 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 2008
5711 Jeff St
Residential
5711 Jeff St
Residential
5711 Jeff St
Residential
437 54th St
Residential
112 63rd St
Residential