Property Sale
Sale
$290,000
From:
To:
Sq Ft745DeedBook 9612, Page 287Recorded11/8/2021
From:
To:
Year Built: 2012
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,328 | +2.0% |
| 2024 | $5,222 | -1.7% |
| 2023 | $5,313 | +0.7% |
| 2022 | $5,276 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 2012
5901-03 Jefferson St
Residential
5808 Washington St
Residential
5808 Washington St
Residential
416 63rd St
Residential
301 61st St
Residential