Property Built
Built
Year Built: 1919
Year Built: 1919
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,190 | +2.1% |
| 2024 | $12,922 | -1.7% |
| 2023 | $13,152 | +0.7% |
| 2022 | $13,058 | +1.0% |
Year Built: 1919
557 65th St
Residential
555 54th St
Residential
5410 Polk St
Residential
439 54th St
Residential
6105-07 Bway
Residential