Property Built
Built
Year Built: 1919
Year Built: 1919
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,753 | +4.1% |
| 2024 | $10,331 | +3.2% |
| 2023 | $10,011 | +0.7% |
| 2022 | $9,941 | +1.0% |
Year Built: 1919
569 62nd St
Residential
6126 Washington St
Residential
125 62nd St
Residential
52 62nd St
Residential
119 62nd St
Residential