Property Sale
Sale
$53,500
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1940
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,959 | +6.4% |
| 2024 | $5,601 | +5.4% |
| 2023 | $5,316 | +1.4% |
| 2022 | $5,240 | +2.7% |
Year Built: 1940
23 Preston Ave
Residential
2 Ewington Ave
Residential
6 Boone Ave
Residential
38 Allison Ave
Residential
1605 Prospect St
Residential