Property Built
Built
Year Built: 1980
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,619 | +6.7% |
| 2024 | $10,890 | +1.2% |
| 2023 | $10,758 | +6.5% |
| 2022 | $10,099 | +2.3% |
Year Built: 1980
16 Ford Dr
Residential
27 Crestwood Dr
Residential
32 Arrowwood Dr
Residential
31 Arrowwood Dr
Residential
11 Bainbridge Ct
Residential